20 vite eksperience ne kete fushe

ZILI01-1
ZILI02-3
ZILI03-2

PRODUKTET E PARAQITUR

pse na zgjodhet ne

PËR NE

  • rreth-ne

SicHuan Zili Machinery Co., Ltd, e vendosur në Provincën Sichuan, u themelua në vitin 2002. Është një prodhues profesionist që është i specializuar në projektimin, prodhimin dhe shpërndarjen e cilësisë së lartëSeria TGFvalvulat rrotulluese të mbylljes së ajrit dheTXF 2-kahëshevalvola diverter të përdorura në sistemet pneumatike të bartjes me pluhur dhe granula.

FUSHA E APLIKIMIT

Baidu
map